אשתי מאוקראינה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • גבי

  נשלח ע"יגבי 23:56, 18 באוגוסט 2013

  משרד הפנים בשדה התעופה חתם סירוב כניסה לישראל של אשתי בגלל שהיתה כבר נשואה לישראלי 1 האם זה נורמלי או הגיוני שניתן לסרב את כניסתה כשלא היה כל רבב בהתנהגותה והיא לא שהתה בישראל מעבר לאישור שקבלה? מה עושים בנדון ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  12:45, 19 באוגוסט 2013

  שלום רב
  אני מצר על עגמת הנפש שנגרה לאשתך עם הגעתה לישראל יחד עם זאת מאחר ויש נוהל מפורש לטיפול בבני זוג (נשואים או לא נשואים) לפיו יש צורך להזמין את בן הזוג מראש, מאחר ומדובר בכניסה למטרת השתקעות , כניסתה של אשתך סורבה.
  העובדה שהייתה בעבר בישראל רק מחזקת את החשש מהשתקעות.
  כעת, לאחר שכניסתה סורבה היא "מוגבלת" ולכן לא תוכל להכנס לישראל ב 10 השנים הקרובות אלא אם ייערך טיפול מקדמי בהסרת הגבלות, דהיינו הגשת בקשה ולאחר מכן אם הבקשה תאושר הסרת ההגבלות דרך המחלקה הראשית בירושלים.
  מדובר בהליך שיארוך חודשים מספר עד לאישורו לאחר שתוכיח את כנות הקשר בינך לבין אשתך.
  בהצלחה
  עו"ד דור פנק

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.