נישואים עם עובדת זרה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אני

  נשלח ע"יאני 14:35, 29 באוקטובר 2013

  שלום. אח שלי יוצא עם עובדת זרה למעלה משנתיים ולאחרונה החליטו להתחתן ולעבור לגור ביחד (בינתיים זה בלתי אפשרי - הבחורה עובדת במשק בית אצל קשישה 6 ימים בשבוע מחוייבת לגור אצל הקשישה לפי החוזה ויום פנוי היא נמצאת אצל אחי). אחי אזרח ישראל, הבחורה עובדת זרה עם אשרת עבודה ממולדובה. הם פנו למשרד הפנים בבקשה לצאת לקפריסין לצורך נישואין והציגו את כל המסמכים הדרושים. לבחורה נאמר שאם היא תצא מהמדינה לצורך נישואים לא יתנו לה לחזור. מה עושים הלאה? איך מתקדמים עם העניין?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  10:37, 5 בנובמבר 2013

  שלום רב
  אחיך יכול להסדיר מעמדו עם בת הזוג בשלב ראשון ללא נישואים ולאחר מכן אחרי שתוכר כבת זוגו ותקבל אשרה יוכלו לצאת יחד מישראל ולהנשא שאלתך רחבה מאוד ולכן רצוי לקבל מידע נוסף ואנו כאן לרשותך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.