אשרת כניסה לבעלי בארה״ב - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 12:28, 7 במרץ 2014

  שלום רב, התחתנתי (חתונה אזרחית) עם אזרח אמריקאי בארה״ב חיינו שם יחד וחזרתי לארץ בלעדיו. לאחר מספר שבועות רצינו להיפגש בארץ והוא הגיע בטיסה, לא נתנו לו להיכנס לארץ בחשש שהוא רוצה להישאר לגור פה. הוא התכוון לבוא לבקר ל3 חודשים. מה אני צריכה לעשות כדי שיתנו לו להיכנס באופן זמני לבקר אותי? כמה זמן זה לוקח לקבל אישור כזה? ובשלב מאוחר יותר - אם ירצה להישאר, מה צריך לעשות? לתשובתך אודה אבי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  21:44, 8 במרץ 2014

  שלום רב
  מי שכניסתו לישראל סורבה והסיבה הנפוצה היא חשש להשתעות אינו יכול להגיע לישראל לכל הפחות 10 שנים שכן הוא נמצא ברשימת המוגבלים.
  יש להזמינו מראש ולאחר מכן לפעול דרך המחלקה הראשית בירושלים לביטול ההגבלה ואישור הכניסה (לרוב בערבות)

  כפי שכתבתי בעבר מספר פעמים בפורום - בן זוג של ישראלי המעוניין להכנס לישראל (נשואים או לא נשואים) חייב בהזמנה מראש אחרת כניסתו תסורב כפי שקרה במקרה המצער שלך.
  מומלץ לפנות לייעוץ אישי על מנת להגיע מוכנה לפגישה עם כל המסמכים הנדרשים מאומתים כנדרש והוכחות על קשר זוגי.
  עצם הקשר הזוגי והנישואים אינם מאשרים אוטומטית כניסה לישראל
  אני כאן לרשותך לכל הבהרה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.