נישואין בחו"ל - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • אבנר

  נשלח ע"יאבנר 08:50, 27 במאי 2014

  שלום, לי ולבת זוגתי נקבעה פגישה במ. הפנים לצורך הליך של קבלת אשרה ע"ס חיים משותפים. מטרת ההליך מבחינתנו הוא להשיג לה אשרת עבודה ע"מ שתוכל להישאר כאן. להבנתי שהתהליך ארוך ומכל מקום היא כנראה לא תוכל להתחיל לעבוד בחודשים הקרובים. חשבנו ללכת על הכיוון של נישואין אזרחיים בחו"ל. האם המהלך יזרז את קבלת אשרת העבודה? תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  11:28, 27 במאי 2014

  שלום רב
  בשני המקרים, נישואים אזרחיים או אשרה על בסיס חיים משותפים מדובר בהליך ארוך ומדורג (בין 5-7 שנים לכל הפחות) כאשר לאחר בחינת הבקשה , המסמכים, ההוכחות, בדיקת כנות הקשר ועריכת שימוע לבני הזוג מקבלים אשרת תייר הרשאי לעבוד ואז בכל שנה מתחדשת האשרה עד לשדרוגה.
  עצם הנישואים לא יקדמו את קבלת האשרה אלא ישאירו את בת זוגך בחו"ל בעודך ממתין לה בישראל , בנסיבות שלכם מומלץ לקבל יעוץ אישי על מנת להמנע מעיכובים מיותרים נוספים מעבר לתורים הארוכים במשרד הפנים להגשת בקשות ולקיום שימועים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.