אשרת שהייה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • יגאל

  נשלח ע"ייגאל 09:19, 9 ביוני 2014

  שלום לכם יש לי בת זוג מיזה כ- שנה וחצי (עובדת זרה מהפיליפינים) עד חודש01/2014 עבדה בצורה מסודרת ולאחר ביקור משותף בארצה קיבלה מכתב פיטורים. לפני כ- 3 חודשים הגשנו בקשה לאשרת שהייה במשרד הפנים באשקלון בעוד כ- חודש אנו מוזמנים לראיון לאחר שהמצנו את כל הטפסים הרלוונטים. האם יכולה להיות סיבה/מניעה לאי אישור הבקשה?? ואים כן האם ניתן להגיש ערעור. אנו כיום מנהלים חשבון במשותף גרים ביחד. עלי לציין כי זוגתי אינה עובדת כבר כ- שלושה חודשים מאחר ואין לה אישור,, דבר זה מקשה עליה להיות כל היום בבית. כיצד ניתן לזרז את תהליך האישור בתודה מראש י ג א ל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  09:31, 9 ביוני 2014

  שלום רב
  משרד הפנים נוטה להערים קשיים על זוגות מעורבים במיוחד במקרים בהם הבקשה לאשרה ולהכרה בזוגיות מוגשת לאחר פיטורים של עובד זר.. בטענה כי הזרה מנסה "למצוא סיבה להשאר בישראל" בכל מקרה ניתן לערער על כל החלטה של משרד הפנים ומומלץ לקבל ייעוץ משפטי אישי אף לפני הפגישה במשרד הפנים על מנת לוודא שהכנתם את התיק כראוי והמצאתם את כל ההוכחות המעידות על כנות הקשר הזוגי.
  אנו כאן לרשותך

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.