תוקף דרכון ויציאה מהארץ חדוד השאלה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • Dodo

  נשלח ע"יDodo 13:09, 22 ביוני 2014

  עו"ד פנק שלום, תודה על תשובתך, אך לא לכך התכוונתי, ואנסה לחדד את שאלתי: האם משרד הפנים או גוף אחר אוסר על יציאה מהארץ כיון שהדרכון עומד לפוג בקרוב. השאלה היא לגבי הרשויות הישראליות, בלא קשר למדינת היעד ודרישותיה שלה. תודה שוב, Dodo ------------------------------------------------------------------------------------------------------- התכתובת הקודמת: עו"ד פנק שלום, האם מותר לצאת מהארץ, לנסיעה של כמה ימים, עם דרכון ישראלי שתוקפו יפוג בעוד חודשיים? תודה, Dodo. RE: תוקף דרכון ויציאה מהארץ עו"ד דור פנק 22/06/2014 11:57 כן תלוי בדרישות מדינת הייעד, יתכן והם ידרשו דרכון תקף מעבר לזה. עו"ד דור פנק

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  12:38, 23 ביוני 2014

  ככל הידוע לי כל עוד הדרכון תקף ואתה יוצא וחוזר בטווח תוקף הדרכון אין בעיה - בכל מקרה תמיד מומלץ לחדש דרכון כשמגיעים ל6 חודשים האחורונים של התוקף שלו.

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.