אשרת תייר לאדם שעבד בישראל (אשרת עובד זר)במשך שנתיים ועזב - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • סרגי

  נשלח ע"יסרגי 20:49, 5 באוקטובר 2014

  אני וחברה שלי רוצים להתחתן בקרוב, היא עבדה בישראל בשנתיים האחרונות בענף הסיעוד(עגב היא אזרחית מולדביה), ולפני שבוע היא עזבה לארצה , מה שקרה זה שאצל מי שהיא עבדה ניפטרה ז"ל ולא מצאו לה מעסיק אחר, וגם בגלל בעיות אישיות שלה היא נעלצה לעזוב לארצה על מנת לסדר דברים. כעת היא רוצה לחזור לפה , האם היא יכולה להוציא אשרת תייר (עגב היא עבדה רק שנתיים ואשרת עובד זר היא ל4 שנים) כאשר ידוע לנו שעובד זר שעזב לא יכול להכנס שוב לישראל במשך שנה (כך תענו במשרד הפנים) או שאנו צריכים למצוא מעסיק בענף הסיעוד..אם אפשרי בכלל שתחזור לעבוד פה כי היא עזבה .. אני פשוט חושש שכאשר נתחתן (בחול..כי היא לא אזרח ישראלי) לא יתנו לה להכנס איתי לארץ כי לא עברה שנה מאז יציאת מהארץ מה עלינו לעשות ולאן לפנות תודה רבה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  11:56, 6 באוקטובר 2014

  סרגיי שלום
  ניתן לסייע לכם ולאשר כניסת בת הזוג לישראל אף ללא המתנה של שנה אך יש צורך בהזמנה מראש.
  למידע פרטני פנה לייעוץ אישי באופן כללי יש לך שני אפשרויות או הזמנה כבת זוג ללא נישואים או לאחר נישואים בחו"ל הזמנה כאשתך.
  אני חוזר ומבהיר כי יש להזמין מראש אחרת כניסת בת הזוג תסורב בנתב"ג מחשש להשתקעות .
  חג שמח

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.