החזרת עובד זר לביקור - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • ענבל

נשלח ע"יענבל 21:59, 12 באפריל 2015

היי אני ישראלית שגרה בלונדון ויש לי עוזרת בית שגרה איתי כבר כמעט שנה . היא רומניה שעבדה בארץ 7 שנים.היא עבדה בסיעוד עם ויזה חוקית 4 שנים ונשארה עוד 3 שנים לאחר שנגמר לה הויזה . היא נתפסה וגורשה מהארץ . השאלה שלי היא, האם יש סיכוי שהיא תוכל לבוא איתי לארץ לביקור לעזור לי עם הילדים לתקופה של לא יותר משבועיים לנופש ? היא תבוא איתי ותחזור איתי או לחתום עלייה ערבות ? אשמח לתשובה . תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

06:32, 13 באפריל 2015

שלום רב
    מהנתונים שהעלית הסיכוי שיאשרו כניסתה לישראל נמוך מאוד שכן היא ברשימת מסורבי הכניסה לישראל כמו כל מי שגורש מישראל.
    האפשרות היחידה היא להגיש בקשה לאשרה בשגרירות בלונדון וכמובן לספר את כל השתלשלות העניינים להציע ערבות כבדה ולקוות שיאושר ע״י משרד הפנים בהמלצת השגרירות ככל שתהיה.

תגובה
  • 15:02, 10 בפברואר 2016

אם הדבר לא היה ברור, השימוע היה לעניין הזמנתה לישראל.
    תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.