הוצאת תיירת מהארץ - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • תמי

  נשלח ע"יתמי 15:55, 19 באוגוסט 2015

  שלום, בא אליי לביקור תייר שהיא נכדה של חברה של המשפחה, כאשר היא הגיעה לארץ בדיעבד נודע לי שאין לה כרטיס טיסה חזרה, וכניסת לארץ נאמר לה שתוך חודש ימים היא צריכה לעזוב את הארץ. אחרי שבועיים שהיא שוהה אצלי היא עושה כל מה שברצונה כלומר נאלמת לכמה ימים , אני ביררתי במשטרת הגבולות שהיא רשומה שהיא בא אליי לביקור אני לא רוצה להיוצ אחראית יותר עליה ורוצה שיורידו ממני שהיא בא לבקר אותי כי היא לא מתכוונת לעזוב את המדינה, מה עלי לעשוצ ולמי לפנוצ על מנת להוריד אותה מהראש שלי וכן שהיא לא תהיה רשומה שהיא בא לבקר אותי.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

  17:05, 19 באוגוסט 2015

  שלום רב
  את אינך אחראית עליה.. ואם נכנסה עם כרטיס חד כיווני לישראל שפר עליה גורלה שכן ככלל תייר שמגיע עם כרטיס בכוון אחד - כניסתו תסורב, ויגורש בחזרה למדינה ממנה הגיע.
  אם בתום החודש לא תצא מישראל.. רוב הסיכויים שבפעם הבאה שתנסה להכנס כניסתה תסורב.
  אם תדווחי על שהות בלתי חוקית שלה . היא תיעצר, ותשהה בכלא ( משמורת) עד להרחקתה וכמובן לא תוכל לחזור לישראל - נזק כבד מבחינתה.
  תמליצי לה לצאת במועד או לדאוג להאריך את אשרת התייר שלה.
  היא מוזמנת לייעוץ פרטני על מנת שנבחן את עניינה ( ללא קשר אלייך).
  המשך יום טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.