נוהל אחמ"ש וכניסה לארץ - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
 • נתנאל

  נשלח ע"ינתנאל 13:15, 6 באפריל 2016

  התחתנתי בחול עם בחורה מטייואן הגעתי למשרד הפנים לבדוק מה המסמכים שצריך לשהייה בארץ ואם אני חייב להזמין אותה לפני הגעה. אמרו שפותחים לי תיק נישואים, פגישה עוד 3 חודשים ולהגיש מסמכים.....בכל התקופה אמרו שאישתי לא תוכל להיכנס...?? רציתי לשאול אם זה תקין עצם העובדה שאני מכיר בחורות ששהו בארץ לפני הבקשה ועצם העובדה שלטייואן וישראל יש הסכם כניסה לארץ ולא מצריך ויזה העניין שפניתי לשאלה עתידית במטרה שתבוא לראות אותי לתקופה זמנית ורק אחכ להגיש מסמכים לשהייה ארוכה... תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

  עו"ד דור פנק,מנהל הפורום

  11:51, 18 באפריל 2016

  שלום רב
  הנהלים דורשים כי במידה ובני הזוג נשואים, הישראלי יחזור לבדו, ואז ישמין את בן/בת הזוג הזר לו הם נשואים, משכך מומלץ לפנות לייעוץ פרטני טרם כל פעולה במשרד הפנים הקשורה למחלקת אשרות.
  אפשרות נוספת הקבועה בנהלים היא להגיש את המסמכים בנציגות ישראל בחו"ל ולהמתין תשובה לבקשה לאשרת כניסה.
  הדרישות לעיתים אינן הגיוניות ויש פתרונות יצירתיים למצבים אלה.
  בברכה
  עו"ד דור פנק
  035167711

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין יהושע פקס

מנהל הפורום: עורך דין יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.