לפני משפט על תלונה שקרית על תקיפה במשפחה - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 10:41, 29 בדצמבר 2015

  אני נשוי 4 שנים +1 במשך 4 שנים אשתי בטוחה שאני בוגד בה דבר שמעולם לא קרה וכל ניסיון שלי להבהיר לה שזה לא נכון לא עוזר. אין לי עבר פלילי אני עובד שנים באותה עבודה ואין לי בעיות מיוחדות לפני חודש וחצי אחרי ריב שקשור עוד פעם לנושא הזה אשתי הלכה למשטרה ואמרה שאני תקפתי והרבצתי אותה לא היה ולא נברא זה שקר! קיבלתי הרחקה מהבית שבועיים ואחרי שבועיים חזרתי המצב קצת נרגע בינינו אבל קיבלתי זימון לבימ"ש בעוד כמה חודשים. איך מבטלים את המשפט ואם אי אפשר לבטל את המשפט מה הסיכוי שלי לצאת זכאי על פשע שלא ביצעתי?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  19:02, 29 בדצמבר 2015

  שלום מור,
  כתוצאה מהיחס הבלתי סלחני והפאניקה המשתלטת על רשויות אכיפת החוק, בעת שמוגשת תלונה על אלימות במשפחה וכפועל יוצא, הנטייה למצות את הדין עם חשודים ונאשמים.
  לפיכך, המלצתי המידית קח לך מייד עו"ד מומחה בפלילים.
  אין להקל ראש לרגע בכתב האישום ובדיון הצפוי בבית המשפט. הגישה על פיה תבוא לבית המשפט ופשוט "תספר" לשופט מה קרה והכול "יהיה בסדר", נאיבית ומנותקת לחלוטין מן המציאות.

  תפקידו של עורך דין פלילי במסגרת עבירות אלימות במשפחה הינו תפקיד חשוב ביותר. רק עורך דין מנוסה ומקצועי יוכל לבחון כראוי את תיק החקירה ולעבור על העדויות שנגבו לנתח אותם ולגבש איתך קו הגנה.
  במקרים המתאימים, פועל עורך דין פלילי לסיום ההליך הפלילי באי הרשעת הנאשם או ביטול האישום.

  מכל האמור לעיל עולה החשיבות בהעמדת ייצוג משפטי מקצועי, שיפעל למניעת הרשעתך בפלילים.

  אשמח לסייע לך
  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.