לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יונית

בקשת הפוגע לדין ללא תלונת הנפגע

שלום, לפני כמה שנים (לא עבר זמן ההתיישנות לדין) ביצעתי עבירות מין מתמשכות, פליליות למיטב ידיעתי, בתוך המשפחה. אבל הנפגע לא פנה להתלונן. בגלל מורכבות הקרבה והפחד ככל הנראה ואולי מתוך רצון לעבור הלאה. חוץ מלספר למורה כעבור כמה שנים, אבל המורה לא עשתה את חובת הדיווח. ובמקום זה הפנתה לדבר עם אימא. וכמובן אימא באינסטינקט אימהי הגנה עליי וביקשה שלא יעשה שום דבר בעניין. ואני מיד ברחתי להרס עצמי ואשפוז להתנתק מהמציאות של עונש. וגרמתי לנפגעים לרחם עלי ולהשתחרר מההאשמה אותי. אבל אני לעצמי עם ידיעה שכנראה על פי חוק עלי לעמוד לדין. אבל בלי תלונה זה כנראה לא אפשרי. אני רוצה בעצמי ליצור קשר עם משטרה ולשתף לגבי העבירות ולראות מה דעתם והחלטתם שצריך לעשות במקרה מורכב כזה. מישהו יודע איך אני יכולה ליצור קשר עם גורם משטרתי שיוכל לכוון אותי בעניין? בלי להצטרך להגיע קודם כל לאיזשהו מקום פיזית. גם אם זה מגיע מצד הפוגע ללא תלונה של הנפגע. תודה

item.Author מנהל הפורום עורך דין יאיר מושיוב

היות שמדובר בהסגרה, יש לעשות זאת בחוכמה ובהבנה, ולא לפעול אימפולסיבית. אמליץ ליצור איתי קשר באופן פרטי ודיסקרטי, על מנת להבין את המצב המדוייק, הפרטים והנסיבות על מנת שהביצוע יהיה נכון ומקצועי

יונית

איך ניתן ליצור איתך קשר כדי לרדת לפרטי המקרה? תודה רבה!

יונית

תודה רבה! זה יעזור מאוד.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אלימות במשפחה