לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רוניי

חשד לאלימות במשפחה- פגיעה

הגעתי עם אשתי למחלקת יולדות בבית חולים, הסיטואציה הייתה לפנות בוקר כששנינו תשושים מהצירים ומכל ההיסטריה סביב ההריון הראשון של אשתי, במהלך שהותינו במיון ניסיונות ההרגעה שלי כלפי אשתי נדמו לאחות אחת כתוקפניים במידת מה. לכן זו שאלה את אשתי האם היא חוותה ממני אלימות כלשהי מצידי בעודה מפנה אותה לחדר לידה. לאחר זריקת אפידורל כשאשתי נרגעה סיפרה לי על שאלתה המוזרה של האחות. מותר לציין שנפגעתי מכך קשות והלכתי לשוחח בנעימות יתר עם אותה אחות כשהבעתי את הפגיעה שלי בצורה הרציונלית ביותר שאדם במצבי נמצא (הריון ראשון, חוסר שעות שינה וחוסר ניסיון מול אשתי בסיטואציה הנוקבת) מצידה היא לא התנצלה ואף הצדיקה את מעשיה. שאלתי היא האם יש צד התייחסות בחוק לפגיעה האישית / המשפחתית שלנו מהיחס הזה מצד אחות בית החולים? כאשר ״חשדה״ כלל לא היה סביר והיה מאוד מעליב. או שהחוק מגן עליה במצב הזה. תודה רבה!

item.Author מנהל הפורום עורך דין יאיר מושיוב

קודם כל מזל טוב, דבר שני- חשד של איש צוות הוא אכן לא נעים, מביך ואף מדאיג, אבל לא מהווה עבירה. במקרה שלכם זה היה "מזל" שאתם אכן זוג תקין ולא היה בסיס של ממש, אבל היא רואה כל מיני מקרים שמדליקים נורות אדומות, אז היא מעדיפה לא להסתכן. אין לך בסיס, לטעמי, לתבוע או להתלונן, כי היא רק הביעה דאגה ולא לקחה החלטה ונקטה בעמדה שפגעה בך או העידה נגדך. תהנה מהרכש החדש

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אלימות במשפחה