תקיפת קטין על ידי האחראים עליו - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • נגה

  נשלח ע"ינגה 20:12, 5 ביוני 2013

  הי אני נגה בת 12 אחי הגדול בן 19 בצבא אני רבה עם אמא שלי והוא מתחיל להתערב בריב אני אומרת לו שיפסיק והוא מתחיל להרביץ לי מכות חזקות כמו היום או הפיל אותי במדרגות ובריב הקודם שהיה שבוע שעבר הוא חנק אותי מה לעשות? וחוץ מזה גם ההורים מכים אותי.

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  21:40, 5 ביוני 2013

  נגה היקרה שלום, ראשית, אני מייעץ לך לפנות בדחיפות ליועצת בבית הספר או למורתך ולדווח לה על האלימות כלפייך. על פי החוק חובה עליהם לייעץ לך ולדווח על כך למשטרה או לעובד סוציאלי במקום מגוריך. שנית, ראוי שתדעי שמה שאת מתארת אילו הן עבירות אלימות חמורות על פי החוק המחייבות חקירה והבאת האחראים לדין פלילי. כל אדם בוגר התוקף קטין צפוי לעונש והיה ונגרמה לקטין חבלה העונש יהיה חמור יותר. החבלה לא חייבת להיות פיזית (גופנית) אלא יכולה להיות גם חבלה נפשית. תקיפת קטין על ידי אחראי עליו, בעניינך הוריך או אחיך מהווה עבירה חמורה מאוד וחובה על כל אדם לדווח מייד למשטרה על מנת שתסייע לך להיחלץ מהמצב הקשה אותו את מתארת. אני שוב מייעץ לך לפנות בדחיפות לעזרה ולא לנסות ולהתמודד עם המצב אותו את מתארת לבדך. בהצלחה !!! אני מקווה שעזרתי!!! את יכולה לפנות גם באופן פרטי על ידי שימוש בכפתור של "ייעוץ אישי"

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.