תביעה כספית על תלונות סרק של בן הזוג - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 06:38, 9 ביוני 2013

  תביעה כספית על תלונות סרק של בן הזוג שהוציא את האישה בצו הגנה במעמד צד אחד בביהמ"ש לענייני משפחה והאישה הורחקה מביתה ב-26/10/10. יום למחרת ה-27/10/10 התקיים דיון ראשוני בביה"ד ובו הציג הצד הנגדי את הרחקת האישה מהבית באמצעות ביהמ"ש, ביה"ד פסק בין היתר היות והאישה "אלימה" והורחקה - לא זכאית למזונותיה. מכאן הכל הלך והסתבך לרעת האישה עד לפינוייה הסופי מביתה ובנה הקטין שהאב לקח את משמורתו.. האם חייה ברחובות. האם ניתן לתבוע את הגרוש בתביעת סרק ולחייבו בפיצוי כספי של 2 מיליון ₪? בתודה מראש, רוני

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו״ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  09:50, 9 ביוני 2013

  רוני שלום רב,
  הפורום הזה נועד לדיון בשאלות הנוגעות לדין הפלילי. כפי שאני מבין שאלתך נוגעת בתביעה אזרחית כספית ואין בידי לסייע לך.
  בהצלחה

  תגובה
 • 22:07, 9 ביוני 2013

  ליאיר שלום רב,

  תיק משפחה שהפך לתיק פלילי ביותר, בדובר בתביעות שטרם הוגשו נגד ממשלת ישראל, משרד המשפטים, הסיוע המשפטי, 3 עו"ד מהסיוע המשפטי, משרד הרווחה, 2 פק"ס ועו"ס, ביה"ד הרבני ו-3 דיינים - הונאה, סחיטה באיומים, גניבת תיקי ראיות של הלקוח, זיוף מסמכים וחתימת תצהיר מזוייפת ע"י עו"ד (במקום הלקוח), עיוותי דין שיבושי משפט, הונאה, מרמה ונוכלות ועוד, הכל מבוסס על ראיות.

  האם מספיק פלילי עד כדי לעתור לבג"ץ?

  בתודה,

  תגובה
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  15:58, 15 ביוני 2013

  רוני שלום, לאור המורכבות הרבה של מה שתיארת אני ממליץ בחום שתקבל ייעוץ משפטי מעו"ד פלילי ותפנה קודם למשטרה, המוסמכת לחקור, בתלונה מממוקדת המסתמכת על הראיות, כפי שרשמת. בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.