ייצוג עצמי בבית המשפט למשפחה - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • עופר

  נשלח ע"יעופר 19:49, 16 ביוני 2013

  החלטתי לפטר את העורך דין שלי באמצע התהליך בגלל חילוקי דעות וגם בגלל שעד עכשיו הוצאתי המון כספים על העורך דין ואין לי כבר כסף יותר. ברצוני לשאול כמה שאלות: 1.האם אני יכול לייצג את עצמי? 2.איך אני מודיע לבית המשפט שאני רוצה לייצג את עצמי(ההליך נמצא בבית המשפט למשפחה בחיפה) 3.בימים אלו הוגש דו"ח של האקטואר כיצד אני מגיש ערעור על הדו"ח (הדיון הבא בחודש אוקטובר)או לחכות לדיון?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  10:19, 17 ביוני 2013

  שלום עופר, הפורום הזה נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום ניתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד. השאלה שלך קשורה ל"פורום משפחה" הדן בכל העניינים האזרחיים בבית המשפט לענייני משפחה. לפיכך אין בידי לסייע לך.

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.