גבר עם עבר אלים - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • חלי

  נשלח ע"יחלי 10:12, 25 ביולי 2013

  יש לי 4 ילדים 3 מהם קטינים ופתחתי בהליך גירושין. בעלי רוצה משמורת גם על הילדים ואני רוצה שיראה אותם כמה שפחות. הוא היה מכה אותי לפניהם ואני לא רוצה שהם יהיו איתו. מה הסיכוי שבית משפט יאשר לו לקבל עליהם משמורת איתי ולא יתחשב בעבר האלים שלו?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  16:05, 25 ביולי 2013

  שלום חלי,
  הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב).
  בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים.
  לפיכך שאלתך צריכה להיות מופנית לפורום משפחה, או גירושין או משמורת.
  בעניין האלימות שננקטה כלפייך אני ממליץ שתפני להגיש תלונה במשטרה !!!.
  לעניין המשמורת כעקרון, הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
  לפיכך, רק סיבה ממשית ומהותית תגרום לשופט לחרוג מעקרון זה.
  בכבוד רב,
  עו"ד פלילי יאיר רגב

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.