תקיפת קטין ע"י סבו - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • אופירה

  נשלח ע"יאופירה 11:43, 20 באוגוסט 2013

  שלום ההורים של בעלי הם אנשים מבוגרים ואין להם הרבה סבלנות לילדים שלי. בחופש בלית ברירה נאלצתי להשאיר את הילדים איתם. הבן שלי קצת השתולל והסבא התעצבן עליו ונתן לו סטירה. אני לא מוכנה שהילדים יהיו בקרבת ההורים של בעלי אחרי המקרה. אני כמעט הגשתי תלונה במשטרה נגדו אבל ויתרתי. עכשיו הם טוענים וגם בעלי שאני חייבת לתת לילדים לראות את הסבא וסבתא שלהם ואם לא יקחו אותי לבית משפט. האם בית משפט יכול לחייב אותי לתת לסבא שמרביץ לנכד שלו כי הוא קצת השתולל לראות את הנכד??

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  00:59, 21 באוגוסט 2013

  שלום אופירה, המקרה אשר תיארת מהווה עבירה פלילית של אלימות במשפחה. אולם מאחר ולא התלוננת מיד לאחר המקרה במשטרה לא נפתחה חקירה ואין קביעה שהסב אכן תקף את בנך הקטין, במידה והסב יכחיש ולא יהיו ראיות המבססות את טענת בנך, לכן בית המשפט יתקשה לסייע לך.
  אם לא חלף זמן רב אני בכל זאת הייתי ממליץ לפנות למשטרה שתפתח בחקירה. לחילופין את רשאית לפעול להוצאת צו הגנה למניעת אלימות במשפחה. (עייני בתשובותי הקודמות בהן הסברתי בפירוט כיצד ניתן לבקש מבית המשפט את הוצאת הצו). צו כזה יוכל למנוע את המפגש ביניהם.
  בכבוד רב,

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.