הסתרת צו ירושה וזכויות מקטינה - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 16:30, 21 באוגוסט 2013

  שלום,אחיי הסתירו ממני צו ירושה בו יש לי חלק קטן ולאימי הרוב,הייתי קטינה בעת ההיא.ולא ידעתי על קיומו,מצאתי אותו לפני שנה.[הוסתר 29 שנים.]אחיי הסתלקו מהירושה,מדובר במשק חקלאי.אך למעשה הם השתלטו עליו והפכו אותי ואת אימי לכלי שרת שלהם.אני עבדתי ואימי הייתה הכלי,ולא נתנו לנו תמורה כלל,במשך כל השנים הללו,רציתי לדעת אם יש מקום לתלונה במשטרה,הם עדיין מתעללים בנו,אימי חסויה כעת,והם לא נותנים לה לחיות ממה ששייך לה.?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  00:03, 22 באוגוסט 2013

  שלום מרים,
  הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב).
  האירועים אותם את מתארת מחייבים בירור עובדתי מעמיק מאוד, כולל שאלות אישיות ועיון במסמכים. אני מייעץ לך לפנות לעו"ד לענייני משפחה עם התמחות בטיפול בצוואות וירושות.

  תגובה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.