הפרה של הוראה חוקית מצד גרושתי - פורום אלימות במשפחה

שאלה חדשה
 • שגיא

  נשלח ע"ישגיא 06:52, 22 בספטמבר 2013

  שלום רב אני גרוש מזה שבע שנים. לפני שלוש שנים לערך התחתנתי מאז השתנו פני הדברים והיחסים עם גרושתי נהפכו עכורים ומגעילים... לאחרונה נפגשנו בגירוש של בית המשפט לענייני משפחה וסוכמו דברים..... מ29/5 לאחר ששני בני היו בביתי עם אשתי ויחדי והערתי להם לאחר התנהגות לא הולמת מצדם מונעת גרושתי ממני לקחת ולראות את ילדי ואף הוציאה בקשה כי היא רוצה שנתראה רק במרכז קשר דבר שגזור מן המציאות. יש לציין כי קיים תיק הוצל"פ בגין מזונות. היא מבינה את ההבדל. כיצד אוכל לראות שוב את ילדי..... היא עברה דירה והעבירה את הילדים בית ספר לא יודע לאן. כיצד אעכל להפסיק ממנה לאמלל את חיי?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  00:31, 26 בספטמבר 2013

  שלום שגיא,
  לידיעתך הפניה שלך מתאימה לפורום דיני משפחה, עליך להתייעץ עם עו"ד לענייני משפחה. הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב).
  חג שמח

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות פליליות המתייחסות לטיפול הרשויות בתופעת ה"אלימות במשפחה" (אלמ"ב). בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות מין ואלימות כלפי בן משפחה, עבירות אלימות כלפי בן זוג, קטין או חסר ישע, זכויות נפגעי-עבירה ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק. לידיעתך, פנייה מסודרת, מפורטת, מלאה בפרטים אודות עניינך, תאפשר למנהל הפורום להשיבך בצורה מקצועית ולסייע לך בקבלת מלוא המידע הדרוש לך.
אנו מבינים היטב את המצוקה בה הינכם מצויים, וכלל נשתדל לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע מהר עד כמה שניתן.