• קארין זריף

  נשלח ע"יקארין זריף 15:11, 22 במאי 2013

  מזה 10שנים אני מנהלת תיק איחוד .סך כול החובות עומד על כ150אלף שקל פסקו לי לשלם 200שקל כול חודש עד ליפני כשנתיים עמדתי בכול התשלומים כול חודש בחודשו ,בשנתיים האחרונות נקלעתי למצב כלכלי שלא אפשר לי לשלם כול חודש ושילמתי לסרוגין ,ליפני חודש בערך החליט הרשם לפזר לי את התיקים ,חשוב לי לציין שבעלי מנהל חשבון בנק תקין שמאפשר לנו לחיות בכבוד אין בבעלותנו נכסים או רכבים ,השאלה שלי היא האם אני יכולה לבקש שוב פעם איחוד תיקים ?והאם הרשם בהוצאה לפועל יקשה לי את החיים בגלל שבעלי מנהל חשבון תקין ??

  השב
 • 08:54, 26 במאי 2013

  באופן עקרוני הפסיקה קובעת כי חייב אשר תיקיו אוחדו ולא עמד בצו התשלומים ותיק האיחוד פוזר, תיקיו לא יאוחדו פעם נוספת.

  יחד עם זאת ראשי ההוצאה לפועל נוטים לאחד תיקים משיקולי יעילות גם לאחר הםיזור.

  באשר להכנסות הבעל, הרי שבהיותכם תא משפחתי אחד, הכנסותיו של הבעל יהוו שיקול בהמסגרת קביעת צו התשלומים אשר יקבע אם וככל שיקבע.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.