התנהלות הבנק לאחר הפטר !!! - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ליאת

  נשלח ע"יליאת 17:02, 9 בספטמבר 2013

  עיות האם זה חוק ? אני בדיסקונט מתנהל החשבון של 20 שנה ללא חובות וללא סיבוכים מיותרים חוץ מהמכה הארורה שקיבלתי שהיא כמובן הליך פשית רגל ולאחריו הפטר - הבנק של כת מסרב לנהל לי את החשבון כרגיל .כוונת ב"כרגיל" היא שהוא לא מוכן לתת לי מסגרת, לא כרטיס אשראי, לא מידע במסוף, לא הפקדת שיק , ואם כן אז באשור מיוחד ,,, מה נסגר ?!?!? זה לא הגיוני!!! מדוע? ביררתי באתר של בנק ישראל , לא קיבלת הרבה מידע. שאלתי היא האם הבנק כול לשות בתכ'לס מה שהוא רוצה ???

  השב
 • 18:41, 12 בספטמבר 2013

  ליאת שלום
  אין חובה על בנק לאפשר לאדם מסגרת אשראי או ניהול שיקים.
  אני מציע שתנסי לפתוח דף חדש בבנק אחר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.