ביטול עיקול נכס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • בריסי יעקב קובי

  נשלח ע"יבריסי יעקב קובי 12:04, 21 בספטמבר 2013

  שלום רב יש לי תיק מזונות .לפי פסק דין הסכם מזונות נשאר לי לשלם עד גיל הילדים יגיעו ל20 שנה 75000 שח ,הרשם כתב בהחלטה שלו לפני שבוע כי אין הוא מוכן להסיר את העיקול שכן צריך להבטיח את הכסף קרי מזונות לטווח הרחוק ,בקשתי להחליף בעיקול משכורת אך הזוכה היתנגדה,הזוכה משתמשת ברשם ועושה ממנו בובה על חוטים,לא מעוניין לרשום את הסכום החייב בתיק רוצה להסיר את העיקול תמידי ,כי אני משלם מזונות בזמן,תן לי עצה מיוחדת לביטול העיקול אגב עם היה לי כסף הייתי הולך לעורך דין ,אבל אין ,אז סור.תודה

  השב
 • 08:11, 3 באוקטובר 2013

  ההחלטה היא אכן החלטה לא שגרתית.
  כל עוד לא קיים חוב, לא מקובל לעקל כספים.
  אני הייתי שוקל להגיש ערעור על החלטת הרשם

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.