עיקול החשבון אליו נכנסת המשכורת - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אסתר

  נשלח ע"יאסתר 10:37, 8 באוקטובר 2013

  שלום רב משכורתי עומדת כרגע על סך 4000 שקל (מעט פחות). אני חד הורית ללא מזונות ומפרנסת ילדה בת 12. החשבון שלי הוא בבנק הדואר, ואין לי אפשרות למשוך את המשכורת כיוון שהוטל על החשבון עיקול השל כ - 4300 שקלים. אני זקוקה למשכורת למחיה, אין לי כל מקור הכנסה נוסף. ידוע לי שעל הבנק להשאיר לי חלק מסכום המשכורת לצרכי מחיה. לאן עלי לפנות כדי להסדיר את זה? תודה אסתר

  השב
 • 11:03, 8 באוקטובר 2013

  עליך לגשץ לסניף הבנק עם תלוש המשכורת ואז ישחררו לך את החלק אשר פטור מעיקול

  תגובה
 • 12:30, 8 באוקטובר 2013

  תודה רבה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.