קבלת מסמכי ההפטר בפועל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אורי

  נשלח ע"יאורי 12:25, 18 בנובמבר 2013

  שלום רב, אודה על תשובתכם בדחיפות. לאחר כ-10 שנים בפשיטת רגל קיבלנו אשתי ואני ב-30.9.13 בבית המשפט המחוזי בירושלים פס"ד שנותן לי ולאשתי הפטר לאחר שנשלם כל אחד סך של 10,000 ש"ח לקופת הכונס וזאת תוך 30 יום. שילמנו את הכסף לכנ"ר בזמן. עבר כבר 3 שבועות מהתשלום ואני לא יודע מה עלי לעשות כעת. יש לי עו"ד שבתחושות שלי לא ממש עושה מה שצריך. מה עלי לעשות בפועל על מנת לקבל את הנייר המיוחל, את ההפטר בפועל? תודה רבה!

  השב
 • 11:29, 2 בדצמבר 2013

  עליך לפנות לנאמן על מנת שיודיע לבית משפט כי עמדתם בתנאי ההפטר ולמתן החלטה למתן הפטר חלוט

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.