ניהול תביעה תוך כדי פש"ר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 16:44, 2 בדצמבר 2013

  שלום רב, האם יש תימוכין בכתובים (פקודת פשיטת רגל , חוק כלשהו תקנה או פסיקה) לכך שאדם שנמצא בהליך פש"ר אינו יכול לנהל תביעה כספית אלא בהסכמת המנהל המיוחד שלו? תודה מראש

  השב
 • 09:42, 11 בינואר 2014

  אסור לך לנהל תביעה ללא הסכמת המנהל המיוחד.

  תגובה
 • 20:49, 19 בינואר 2014

  מיקי שלום.

  על פי פקודת שפיטת הרגל, מרגע שניתן כנגד אדם צו כינוס, לא יפתח הליך כלשהו בעניינו של החייב אלא במסגרת הליכי הפש"ר או במסגרת אישור של בית משפט.

  ניתן לקבל אישור כאמור מבית משפט בתנאים שקובע בית משפט

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.