הוצאות מפושט רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • נאוה

  נשלח ע"ינאוה 17:22, 2 בדצמבר 2013

  שלום במספר הליכים משפטיים שלי נגד אדם בהליך פש"ר נפסקו לטובתי הוצאות. הוא כמובן שלא שילם אותם. האם עלי לפבות למנהל המיוחד של נכסיו על מנת לגבות זאת? מה עלי לעשות כדי לקבל את המגיע לי? תודה רבה

  השב
 • 20:47, 19 בינואר 2014

  אני מציע כי תפני לנאמן בדרישה לקבלת ההוצאות, אשר אמורות להיות משולמות מתוך קופת הכינוס, ובמקרה שאין בקופת הכינוס כספים בית משפט יכול להורות כי ככל שאלו לא ישולמו על ידי החייב יבוטל ההליך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.