פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • sisi

  נשלח ע"יsisi 18:45, 16 בינואר 2014

  שלום לך עוד חן היקר אמי מוכרת כפושטת רגל, לפני שנתיים ביקשתי הפטר ,לבד בלי עוד,ומינו כונס נכסים. אחכ ביטלתי את הבקשה להפטר מפשיטת רגל.והשופט הסכים .אך הכונס נשאר ויש דיון , לקחנו עוד והעוד אמר שעשיתי נזק, שביקשתי הפטר מפשיטת רגל.כאמור השופט בזמנו הסכים לביטול,ואז כתבתי לו שאני סובלת מאו סי די הפרעה כפיתית, האם באמת עשיתי נזק? אני יכולה להביא עוד אישור שיש לי או סי די ולכן צריך להתעלם ממני ושאמי המוכרת פושטת רגל לא תינזק? שאלה נוספת בבקשה . הכונס ביקש אישור זכויות על הבית של אמי שנקנה בזמנו במבצע מעמידר. היתי בעמידר לפני הרבה זמן.ונתנו לי טופס לשלם . בטופס אחד כתוב אישור זכויות ויש לשלם 80 שח. בטופס השני כתוב ביטול סמל טאבו 7. ויש לשלם 560 שח . את הטופס הזה ,והטופס של אישור זכויות קיבלתי ביחד, כשביקשתי אישור זכויות ,שאלתי בבקשה מה שייך ביטול סמל טאבו 7 לאישור זכויות. ואגב אמי לא יכולה לשלם סכום זה . הרבה תודות לך עוד דוד חן .

  השב
 • 20:09, 19 בינואר 2014

  sisi שלום

  איני חושב שבהכרח גרמת נזק, צריך לבחון את העניין ואת מצבה של אמך, את יכולותיה והנכסים שיש לה.
  לגבי השאלה השניה, עד כמה שאני מבין ממה שכתבת, הסימול טאבו מסמן את זה שהדירה נמצאת במצב של רישום והם רוצים תשלום עבור רישום זכויות.

  אני מציע לך לקבל ייעוץ מקצועי, שכן לדעתי אתם נמצאים בנקודה קריטית.

  ככל שאת מעוניינת, את מוזמנת לפנות טלפונית לצורך קבלת ייעוץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.