ביטול חייב בתיק הוצאה לפועל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • גדי

  נשלח ע"יגדי 12:26, 21 בינואר 2014

  שלום, לפני מספר שנים חתמתי ערבות לשכר דירה וניפתח נגדי תיק בהוצל"פ, באותו זמן הגעתי להסכמה בכתב עם העו"ד של בעל הדירה על כך שאיני חייב עוד בתיק, אך הוא לא עידכן זאת בהוצל"פ, יצרתי עם בעל הדירה קשר והוא ביקש ממני להביא טופס של הוצל"פ כדי שהוא יחתום עליו יעביר את זה להוצל"פ ובכך יוציא אותי מהתיק. שאלתי היא האם מדובר בטופס 845 בקשת זוכה 2, אם כן אז צריך למלא שם את מס' התיק, ת"ז חייב, סימון סעיף 108, מה עוד צריך למלא, ומה הזוכה צריך למלא?

  השב
 • 09:37, 26 בינואר 2014

  גדי שלום
  הזוכה צריך למלא טופס בקשת זוכה 1 סעד 71.

  על הזוכה להגיש את הבקשה בעצמו, או באמצעות עורך דינו ללשכת ההוצאה לפועל

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.