מידע על נוכל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • צדק

  נשלח ע"יצדק 20:06, 3 במרץ 2014

  לפניי 3 שנים בחור נחמד עקץ אותי בסכום לא מבוטל .בשל איומים על חיי ויתרתי על האפשרות לגבות את החוב לאחרונה נתקלתי בבחור מסתבר שהבחור עוקץ סידרתי לאחר בירור עליו הבנתי שהוא נמצא בהליך פשיטת רגל מה שכן הבחור חיי כמו מלך נוסע על רכב יוקרתי משכיר דירה כמובן כלום לא על שמו שאלתי האם יש דרך למסור עליו מידע אם כן למי אני פונה כמובן בעילום שם אך קורה שהוא חיי בפזרנות שכזו בלי פחד אבל על חובותיו הוא משלם 500 ש"ח ומוסדות החוק לא עושות מהומה אאא

  השב
 • 08:05, 4 במרץ 2014

  ניתן לפנות לנאמן המנהל את התיק.
  על מנת לדעת מי הנאמן אפשר להקיש מספר ת.ז של החייב באתר בית המשפט ולראות בצו הכינוס מי הנאמן
  או דרך אתר הכונס לבדוק מה מספר התיק ואז לחזור לאתר בית המשפט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.