• דין

  נשלח ע"ידין 03:18, 11 במרץ 2014

  הי יש לי אזהרה שקיבלתי על חוב של 110 אלף אם תוסיף תריביות והכול וזה לא החוב היחידי יש בערך 200 אלף סך הכול אני רוצה ללכת לחקירת יכולת עוד יומים אבל אני בן 29 ואין לי כלום מה אני יבוא לרשם רק עם הדפים של הבנק אין לי רכוש לא כלום 0000000000000000000 זה מה יש לי לא עובד כי אימו עלי שיעקלו משכורת ואני מקבל הבטחת הכנסה שממנה אני מחזיר למישהו פרטי כמעט חצי ומשלם פאלפון אינטרנט מה בדיוק קורה במצב כזה?

  השב
 • 22:22, 12 במרץ 2014

  עלייך להחליט אם ברצונך להגן על יכולתך כן לעבוד
  באיחוד תיקים או פשיטת רגל.

  מציעה כי תפנה לפגישת ייעוץ לצורך הסבר מפורט אודות ההליכים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.