• לירוי

נשלח ע"ילירוי 15:45, 12 במרץ 2014

אני מקבל איומים בטלפון ממש איומים הפחדות כאילו אני איזה עבריין רצחתי מישהוו כולה הסתבכתי בחובות ואין איך להחזיר לא מבין מאיפה הם רוצים שאני יקריץ להם כסף בכל מקרה אמרו שיטילו עיקול המשכורת שלי שזה 4500 שקל עבודת סבלות כל היום -- היום בבוקר עזבתי תעבודה מהלחץ של כל הסיפור הזה מה קורה עכשיו אם אני אקבל טופס ירוק אמרו לי בהוצאה לפועל 20 שקל יתנו לי לשלם כי אין לי אני מובטל עכשיו הודות להם חובות בערך 170 משהוו כזה

השב
  • 22:23, 12 במרץ 2014

יש אפשרות להגן על המשכורת ואף לבטל עיקולים באמצעת הליכים בהוצל"פ כגון צו תשלומים, איחוד תיקים, מוגבל באמצעים ופש"ר.

מוזמן לפנות לייעוץ אודות ההליכים

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.