קופת פשר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 19:24, 29 במרץ 2014

  שלום, אני נמצא כבר שנתיים בתהליך פשר ומשלם כל חודש בזמן. האם הכסף שמצטבר בקופה יחולק בסופו של דבר ברובו לחובות בדין קדימה?? במקרה שלי מזונות לגרושתי. או יחולק לחובות הרגילים שהם גדולים במקרה שלי, לבנקים ? תודה שי

  השב
 • 11:34, 2 באפריל 2014

  צו התשלומים אותו אתה משלם עפ"י הוראת בית המשפט המחוזי מתאסף בקופה המנוהלת אצל הכונ"ר, הכספים בסופו של יום מחולקים לנושים בהתאם לסדר הנשייה בפש"ר. לאמור כספים בדין קדימה משולמים בראש ובראשונה...
  על מנת שאוכל ליתן לך תשובה מפורטת יותר עלי לבדוק את תיקך משכך, אנא פנה לעו"ד הבקיא בתחום, ובהדגשה לעו"ד הבקיא בתחום, על מנת שלא תוטעה על ידי עורכי דין שלא בקיאים ויגרמו לך לנזקים בתיק.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.