• שי

  נשלח ע"ישי 23:15, 3 באפריל 2014

  אפשר להתחיל הליך פשטר ואז למצוא עבודה כי שיש נושים ולחץ קשה לחפש עבודה ולא מתרכזים מעסיקים לא אוהבים כאלו עובדים -- זה אפשרי או לא או שימות העולם החובות יגדלוו למיליון שקל קודם תמצא עבודה ככה זה הולך?

  השב
 • 08:23, 4 באפריל 2014

  שי היקר, ראשית, רצוי שתמצא עבודה עוד בטרם כניסתך בשערי הליך פשיטת הרגל. כעיקרון לא אמורה להיות לך בעיה לעבוד בעת שאתה כבר נמצא בהליך, מאחר ומיד עם קבלת צו הכינוס יתקבל צו לעיכוב הליכים כנגדך, כך שאף לא אחד רשאי להפריע לך.
  בנוסף, צו התשלומים אשר יושת עליך במסגרת הליך הפשר, הינו נגזרת מיכולתך הכלכלית כך שרצוי ואף הינך מחויב בהתאם להוראות פקודת פשיטת הרגל להיות יצרני ופרודוקטיבי לטובת הנושים במידה ואתה כשיר פיזית לעשות כן.

  תגובה
 • 12:28, 4 באפריל 2014

  .תשמע תודה על התשובה אבל אין לי איזה תואר אין לי השכלה או משהו העבודות שלי זה עבודות של חמורים שהשכר בשוק היום זה 5000 ברוטו ועוד המעסיק עושה טובה שהוא משלם אתה מתחיל לעבוד כמו מ7 בבוקר עד 4 או 5 אתה חוזר מת הביתה לעבוד בעוד עבודה של חמורים אתה תגיע בבוקר למעסיק עייף מת ולא תתפקד ואז ישלח אותך הביתה אני מבין שהאנשים שם לא מחוברים למציאות העוגמת

  תגובה
 • 15:15, 4 באפריל 2014

  כל עבודה מכבדת את בעליה.
  התשובה שכתבתי קודם, היא שתעבוד במה שאתה יכול.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.