בקשה לעיכוב תהליכים בהוצל"פ - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • נועה

נשלח ע"ינועה 08:30, 7 באפריל 2014

יש לי כמה תיקים שונים בהוצל"פ שמתנהלים בכמה לשכות שונות. האם בשביל לבקש עיכוב תהליכים אני צריכה לגשת ללשכת ההוצל"פ הספציפית בה מנוהל התיק? אם כן, האם יש דרכים להגיש את הבקשה מלבד לגשת פיסית לכל לשכה ולשכה? תודה

השב
  • 09:30, 7 באפריל 2014

הודעה בתיקי ההוצל"פ, גם אם מתנהלים בלשכות שונות, תועבר אפילו באמצעות הדואר, כבקשה ליישום החלטה. יש למלא הבקשה ולצרף צו הכינוס ולא לשכוח להוסיף עותק מתעודת הזהות של החייב כולל הספח.
    שוב, אני ממליץ כי תפני לעו"ד הבקיא בתחום.... חשוב מאוד !!!

תגובה
  • 09:40, 7 באפריל 2014

נ.ב.
    יש לערוך הבקשה ב- 3 עותקים כאשר עותק אחד מן הבקשה חייב שתצורף בו החלטת בית המשפט המחוזי כאשר היא נושאת חותמת מקור של בית המשפט המחוזי בו ניתן צו הכינוס.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.