אגרה בפשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רפאל

  נשלח ע"ירפאל 08:22, 6 בספטמבר 2012

  שלום אודה לך אם תעשה לי סדר, פשוט חיפשתי תשובות בכל מיני אתרים וישנם לצערי תשובות סותרות. אני מייצג לקוחה שמעוניינת להגיש בקשה להכריזה כפושטת רגל. כמו כן, אני מעוניין להגיש בשמה בקשה לפטור מאגרה. למיטב הבנתי צריך לשלם פיקדון לכנ"ר בסך של 2,654 ש"ח , וכן אגרה הגשת בקשה בסך של 479, תקן אותי אם אני טועה. בכל מקרה אני מעוניין להגיש בקשה פטור מאגרה. שכן, מרשתי חיה על הבטחת הכנסה וע"פ סעיף 14ה לתקנות בתי המשפט אגרות יש לראות בכך ראיה לכאורה כי איננה יכולה לשלמה. על כן, שאלותי הם כדלקמן: 1. האם יש אגרה על בקשה לפשיטת רגל בבית משפט לאחר אישור הכנ"ר. 2. האם ניתן להגיש בקשה לפטור מאגרה על מנת לפטור אותה מהאגרה הנ"ל. 3. האם ניתן להגיש בקשה לפטור מאגרה על מנת לפטור אותה גם מהפקדון? תודה מראש למגיבים

  השב
 • 10:31, 13 בספטמבר 2012

  לגבי האגרות - אתה צודק.
  האגרותה ן המתוארות בשאלתך
  ניתן לעתור בבקשה לפטור מאגרות.
  פטור מהפקדון, לא ניתן לקבל במלואו ניתן לפטור מחלקו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.