פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חנן

  נשלח ע"יחנן 13:38, 8 בספטמבר 2012

  שלום.אני נמצא כרגע בסדר מוגבל באמצעים כשנתיים.אני רואה שזה לא מוביל לכלום.והחוב הכפיל את עמצו כפליים.אין לי דרך לשלם את החוב.משכורתי היא 3.600.אני בחור צעיר שרק התחתן לאחרונה ואני מרגיש כלוא במדינה שלי לא יכול לעשות שום דבר. אני רוצה לפתוח דף חשד ואני עובד עצות שאלתי היא.האם אוכל להתחיל בתהליך של פשיטת רגל.יש לציין שחובותיי הן 300.000 .כפול מהקן.מהן ההשלכות של פושט רגל אשמח לתשובה וכייון בתודה.

  השב
 • 10:29, 13 בספטמבר 2012

  המקרה אותו אתה מתאר, נשמע כמקרה ברור אשר ראוי לפעול בו בנמרצות להגשת בקשה לפשיטת רגל.

  לאור התיאור שלך, ברור כי החובות רק יטפחו, באשר סדר גודל שלחובות כאלה בהליך של חייבמוגבל באמצעים בו אתתה משלם מן הסתם מאות ש"ח בחודש, אינו מכסה את ההצמדה שלא לדבר על רבית.

  אשמח לייעץ לך בעניין.

  תגובה
 • 16:02, 23 בספטמבר 2012

  חנן שלום.
  ראשית, אתה יכול להגיש בקשה להכרזתך כפושט רגל גם אם זהו היקף חובותיך.

  הליך של חייב מוגבל, אינו פותר את הבעיה, אלא לשיטתי רק מנציח את הבעיה.
  ישנם מספר אפיקים במסגרת הליך פש"ר לפתרון העייתך ואשמח לייעץ לך.
  מוזמן להתקשר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.