תביעה לאחר פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 23:37, 27 באפריל 2014

  שלום עו"ד גוטרמן. אני אמור לתבוע רופא שיניים על רשלנות רפואית אלא שהוא פשט רגל בזמן שאני אוסף חומרים לתביעה. נאמר לי ע"י עו"ד לרשלנות רפואית שרוב הסיכויים שיש לו ביטוח אבל מאחר והוצא צו לפירוק החברה בחודש 03.14 לא יהיה לו כסף לשלם השתתפות עצמית והביטוח לא יופעל. ככל הידוע לי הוא הסתבך עם חובות לבנקים וגם לפי המידע באינטרנט הרבה לקוחות תבעו אותו. אני חושב שזה מידע חשוב ראיתי בתקדין תביעה של לקוח מחודש 03.14 האם זה מעיד על משהו? מכל מקום נאמר לי שגם אם אתבע אני אחכה בתור ולא אראה את הכסף. התביעה שלי עומדת על סכום כסף די גבוה רציתי לשאול מהי עמדתך בנושא ואם זה נכון שחברת הביטוח לא תופעל

  השב
 • 13:04, 29 באפריל 2014

  שלומי שלומות,
  ביטוח אחריות מקצועית של רופאים, במידה וקיים, אמור לכסות התביעה במידה ותצלח. אין כל קשר לעובדה לפיה הרופא הפך לפושט רגל.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.