ערב להלוואה שהחייב החל תהליך פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • צביקה

  נשלח ע"יצביקה 00:22, 9 במאי 2014

  שלום לך הנני ערב בהלוואה שהחייב התחיל תהליך של פשיטת רגל ועכשיו הבנק פונה אלי כרגע אני מעוקל בכל המקומות משקרות בנק פנסיה והשתלמות חסכונות לאחר שהתיק שלי עבר לעו״ד מזה כחצי שנה שהוא אומר לי שהוא בדיונים עם הבנק אני רוצה לציין שהעו״ד מייצג גם את החייב בפשיטת רגל הגיע התיק לבית משפט והרשם כבר 3 פעמיים לא נותן החלטה של עיקוב רק כל הזמן מבקש עוד נתונים ועכשיו מבקש תצהיר נכון להיום אני רוצה לציין שלחייב יש כספים ובית ומשום מה הבנק לא עיקל לחייב את הפנסיה ולא השתלמות ורק אצלי ביצע עיקולים האם זה לא מיצוי הליכים וכמו כן בכלל לא נכנס לדרישה בפשיטת הרגל ברצווני לציין שהדיון האם לאשר את פשיטת הרגל של החייב בסוף החודש הזה האם אני יכול להגיש עירור על החייב שלא לאשר את פשיטת הרגל ואיך אפשר לצאת ממצב זה תודה על היענות

  השב
 • 11:45, 12 במאי 2014

  שלום רב, במידה ויש בידך מידע אודות נכסי החייב, תבקש להעבירם לידי רשם ההוצאה לפועל על מנת שזה יורה על מימושם.
  חמור מאוד הדבר שעו"ד המייצג אותך הוא גם בא-כוחו של החייב, שהרי יש כאן ניגוד אינטרסים מצידך.... ?????
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.