• נוריאל

נשלח ע"ינוריאל 18:57, 22 במאי 2014

ערב טוב איך אני משנה את הכתובת של ההורים שלי אם אני כבר לא גר אצלהם וזה עבר להליך משפטי להוצאה לפועל במשרד הפנים אין כתובת אבל בויזה ובבנקים למשל יש כתובת של ההורים כי אני הייתי גר שם עכשיו כבר לא אבל השאלה איך אני משנה את הכתובת עם זה כבר עבר להוצאה לפועל

השב
  • 19:01, 22 במאי 2014

נוריאל שלומות, פנה אל כל התיקים בפניית חייב לעדכון פרטים. ח ו ב ה !!!
    אחרת ההוצאה לפועל יפנו אל בית הוריך והם ייאלצו להגיש תביעה לפסק דין הצהרתי בנוגע לכל המיטלטלין המצוי בביתם.
    בהצלחה.

תגובה
  • 20:24, 22 במאי 2014

מה זה אומר תדריך אותי בבקשה איך אני עושה את זה?

תגובה
  • 20:27, 22 במאי 2014

צרי קשר עם משרדי ביום ראשון....
    עלייך להגיש בקשה לעדכון פרטי חייב בתיקי ההוצל"פ שנפתחו כנגדך.
    בברכה,

תגובה
  • 20:29, 22 במאי 2014

סימה, התשובה עבורך היא לפנות ללשכת ההוצאה לפועל הסמוכה למקום מגורייך ולהגיש בקשה לחקירת יכולת. עלייך למלא שאלון פרטים בו את מדווחת על יכולתך הכלכלית להחזר חובות.... במידה ולא תסדרי, פני אלי למשרד.
    בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.