פסיקת דין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שניר

  נשלח ע"ישניר 22:25, 26 במאי 2014

  טל ערב טוב, אני בהליך פשיטת רגל ולפני כמה ימים קיבלתי פסיקה של בית משפט בתיק פלילי לשלם 30000 ש"ח פיצוי. התשלום צריך להתבצע דרך בית המשפט. מה עלי לעשות? האם אני צריך לשלם היום?

  השב
 • 00:18, 27 במאי 2014

  שניר ערב טוב, או שמא לילה טוב, חובות כאמור הינם נגבים באמצעות המרכז לגביית קנסות. בעת היותך בהליך פש"ר, יש באפשרותך לפנות למרכז לגביית קנסות ולהודיע להם כי אתה נמצא בהליך פשר, להעביר אליהם את עותק צו הכינוס שניתן כנגדך ו/או עותק מהחלטת ביהמ"ש המחוזי המורה על הכרזתך כפושט רגל, במידה והוכרזת כבר, או אז, ניתן יהיה להקפיא החוב עד לסיומו של הליך הפש"ר. זכור חוב כאמור איננו בר הפטר בהליך הפש"ר, תהיה נאלץ לשלמו בסופו של יום.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.