פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • עוזי

  נשלח ע"יעוזי 16:34, 28 במאי 2014

  טל שלום, האם יכול כונס נכסים לשים ידו על ירושה שנרשמה על שם האח הבכור. שאלה נוספת ברשותך, עקב חוב אצל רואה חשבון , הוא מסרב לשלוח למס הכנסה את דוחות 2012/2013 בקרוב אכנס לפשיטת רגל מהן ההשלכות תודה רבה רבה עוזי

  השב
 • 10:20, 1 ביוני 2014

  עוזי שלומות, כונס הנכסים מקבל דיווח און ליין מרשם הירושה בקשר לצוואות וליורשים. במקרה שהירושה ניתנה לאחיך הבכור, ובתנאי שלא הסתלקת מהירושה, הירושה לא תיפגע..
  עיכוב דוחות אצל רו"ח עקב אי תשלום שכ"ט, יכול שתצטרך לבקש במסגרת הפש"ר לאלצו למסור לך את המסמכים על מנת שתגיש אותם בעצמך. הוא לא רשאי לעכב דיווח, כי מקרה שכזה מהווה עבירה על פי חוק. הוא רשאי להגיש כנגדך תביעה במסגרת הפש"ר על החוב ככל הנושים.
  רצוי מאוד שתעביר אליו פנייה בדואר רשום אשר תהיה מתועדת על מנת להגישה בתיק הפש"ר.
  בברכה,
  טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.