• ליאור קאופמן

  נשלח ע"יליאור קאופמן 11:58, 5 ביוני 2014

  יש לי חובות 300.000 שקל בן 30 אין לי כלום לא רכוש לא רכב גר אצל ההורים במקום להסתובב ברחובות עיקלו לי תחשבון שמו לי עיקול על המשכורת הוציאו לי תנשמה לנסוע לכל לשכה בשביל תיק אני ככבר לא נוסע זה מיותר אין לי כלום ממש כלום מקבל הבטחת הכנסה מה טוב לא יכולים לעקל מזה אני וזה שאני גר אצל ההורים זה שאני לא יהיה ברחוב השאלה מה המטרה לעשות את זה לבנאדם והאם יש דרך לצאת מזה כי לשלם אין לי ולא יהיה בחיים תסכום הזה אין השכלה אין כלום העבודות שלי זה עבודות כפיים אין לי כסףףף לא יעזור לאף אחד אני יעבוד ירוויח 5000 שקל זה מה יש הנשמה יצאה לי עד שהשגתי כסף לעורך דין שעוד לא לקחתי אני מחפש מישהו שייצג אותי ושיעזבו אותי בשקט

  השב
 • 12:06, 5 ביוני 2014

  ליאור, הליך פשר זה ההליך ההגנתי בשבילך. פנה לעו"ד בקיא בתחום בלבד.

  תגובה
 • 12:42, 5 ביוני 2014

  יש באתר פה.?

  תגובה
 • 12:44, 5 ביוני 2014

  הח"מ הינו עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.