חוב למעמ - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 20:32, 5 ביוני 2014

  היי טל , בהמשך לשאלתך , החוב למעמ 200000 הם בדין קדימה ו800000 הם חוב רגיל למעמ , כמו כן יש עוד נושים עם מצבת חובות בסך 60000 ש״ח אודה מאוד לעצתך ועזרתך אייל .

  השב
 • 21:17, 5 ביוני 2014

  אייל מצבת החובות מורכבת מאוד. הצעתי לך כי תפנה לעו"ד אשר יבדוק את המסמכים גם של הבקשה וגם של תביעות החוב, על מנת שיוכל ליתן לך הכוונה נכונה. בהחלט תיק מאתגר... אשמח אם תפנה אל משרדי ביום שלישי. בברכה.

  תגובה
 • 16:01, 6 ביוני 2014

  היי שי אפנה אלייך יום שלישי , אולם אני סקרן לדעת האם המנהל המיוחד יכל למשוך אותי עוד הרבה שנים או מחובתו לתת כתף ולנסות לסיים את זה במהרה , הרי מבחינתו הוא מקבל״משכורת ממני ״ מה אכפת לו למשוך את הזמן ?

  תגובה
 • 16:44, 6 ביוני 2014

  ראשית שמי טל ולא שי.
  שנית, לאחר שאקבל עותקים מהחומר שלך ולאחר שיחתנו, תקבל תשובה עניינית למצבך. מצבך אינו של ככל חייב בפש"ר.
  תתאפק עד יום שלישי. כדאי לך.
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.