שאלה דחופה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 13:03, 8 ביוני 2014

  מה קורה עורך דין שקיבלתי מסיוע משפטי והוא עושה טובה שמייצג אותי לא עונה על שאלות כן אני קרציהה אני דואג זה רק ברבע הדרך כבר עובר גיהנום אני רוצה לדעת אם אני יכול לקחת עורך דין פרטי שיתן לי שקט בנשמה ולהמשיך תחיים או שאני תקוע עם הליצינים האלו מסיוע משפטי לפי מה שהבנתי הם מקבלים כסף מהמדינה אבל אני בהליך פשטר ואין מקום לטעויות במקום לעבוד להביא כסף אני עסוק בלרדוף אחריו ואז התשובה אתה לא לקוח שלי ומנתק זה הסחורה שיש היום?

  השב
 • 20:28, 10 ביוני 2014

  אמיר. עצוב לי לשמוע את מה שאתה חווה מצד עורך הדין מהסיוע המשפטי. זה בהחלט לא אמור להיות כך. פנה להנהלת הסיוע המשפטי ודווח. כמו כן עמוד על זכותך לקבל עורך דין שיהא מחויב לעבודה מולך ובשבילך. ההליך בו אתה מצוי הוא ההליך למען עתידך. אל תוותר !!!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.