פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ימימה

  נשלח ע"יימימה 08:52, 27 בספטמבר 2012

  שלום לך לפני כשנה וחצי עבד בבתי קבלן שיפוצים פניתי אליו לתקן את העבודה שעשה כמו שהבטיח לי בסיום העבודה אך הוא אמר לי שהוא פשט את הרגל. שאלתי היא האם אדם שפשט את הרגל אינו יכול לתקן את עבודתו שנשעה לפני פשיטת הרגל ומה עלי לעשות בנדון אודה לך מאוד תענה לי תודה מארש ושנה טובה ימימה

  השב
 • 09:29, 2 באוקטובר 2012

  ימימה שלום.

  ככל שהמדובר בתיקון פיזי, ולא בהחלפת מוצר, אשר תחייב את הקבלן בהוצאה כספית, אין כל מניעה כי יבצע את התיקון, למרות היותו פושט רגל.

  באופן עקרוני, הוא יכול לעשות זאת , אל אינו חייב לעשות כן.

  על מנת לאכוף את העניין, עליך להגיש תביעת חוב בגין חוב עבור התיקון, או להגיש בקשה למתן הוראות בצק שיטת הרגל שתחייב אותו בביצוע התיקון.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.