תביעת חוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • הדס

  נשלח ע"יהדס 00:56, 23 ביוני 2014

  תביעת חוב שהיגשתי נדחתה בגין חוק התיישנות האם ניתן לערער על כך. יש לציין שהחובות הן של הגרוש שלי כלפי והוא פושט רגל. בתמורה הוא העניק לי את מחצית הדירה ולכן הנאמן טען שזו הענקה ללא תמורה. למרות שהייתה תמורה הבעיה שלא תבעתי אותו כי הבטיח שיעביר את מחצית הדירה

  השב
 • 10:46, 23 ביוני 2014

  הדס שלומות, משאלתך לא מובן האם בוטלה הענקת הזכויות בדירת המגורים...
  במידה וזו בוטלה, הרי שזו ניתנה שלא בתמורה ומשכך, יהא ניתן להגיש את תביעת החוב, ברם תידרש בקשה להארכת מועד בהגשתה בטרם הגשתה.
  אם מסובך לך.... צרי קשר עם עו"ד הבקיא בתחום על מנת שיסייע לך.
  בברכה,

  תגובה
 • 10:47, 23 ביוני 2014

  צרי קשר עם משרדי, אנסה לסייע לך...

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.