הי............. - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 21:21, 3 ביולי 2014

  לפני 15 שנה ההיתי חייב 120.000 אלף שקל בתיק איחוד מוגבל באמצעים. אני משלם 15 שנה 1200 שקל כל חודש כמו שעון החוב הגיע כבר למיליון שקל אני שילמתי כבר בערך 200.000 שקל יש אפשרות בכלל לגמור את החוב הזה בדרך שפויה

  השב
 • 11:53, 5 ביולי 2014

  שלי שלום, הכרזת חייב כמוגבל באמצעים ואיחוד תיקי הוצל"פ, איננה פותרת בעיה של חובות. לעיתים קרובות אף מביאה להנצחת החובות. הליך פשיטת רגל הוא ההליך היחיד שבסופו מתקבל הפטר מהחובות שמשמעותו למעשה, לידה מחדש. פנה לעו"ד הבקיא בתחום שיכוון אותך נכונה ויביא אותך לגאולה מהשתעבדות לנושים... בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.