שבוע טוב ללך עורך דין נכבד שאלה. - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • גבי אליהו

  נשלח ע"יגבי אליהו 18:20, 26 ביולי 2014

  אני בן 34 אני עם 6 תיקים בהוצאה לפועל וסך הכול חובות 650 אלף שקל שברובן ריביות אין לי נכסים או רכוש או כל דבר שיכול להיות שמיש מבחינת כספית אני תקע בזה כבר הרבה זמן כי לא היה לי כסף להליך פשיטת רגל עכשיו שיש לי עזרה מחבר טוב וראיתי שאת האגרה הורידו אני יכול לפנות להליך פשטר כי אני לא רואה את עצמי יוצא מזה וגם הנושים לא רואים כלום כי אין לי איך לשלם להם מה אתה מציע תודה לך על תשובתך תיקים זה לאשראי בנקים ופלאפון

  השב
 • 20:19, 26 ביולי 2014

  ערב טוב, הליך פשיטת רגל הוא ההליך המתאים ביותר עבורך. פנה לעו"ד בקיא בתחום על מנת שיסייע לך בהכנת בקשת חייב להכרזתך פושט רגל ודאג להמציא את כל האסמכתאות אשר יתמכו בבקשתך.
  בהצלחה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
 • 00:55, 27 ביולי 2014

  אני יכול לפנות אליך? יש לי רק מסמכים של החובות ושל החקירת יכולת שעשיתי אין לי איזה רכוש שאני יכול להביא או רכב או פנסיה או משהו אחר אתה תוכל לעזור ליי עם ההליך יש לי 20אלף שקל להליך הזה אני לא מעונין בסיוע משפטי שמעתי מאנשים שזורקים אותם לקרשים אחרי הצו כינוס אני צריך מישהו מההתחלה עד הסוף שאני יוכל לעבוד בשקט

  תגובה
 • 06:01, 27 ביולי 2014

  העבר אלי המסמכים שברשותך כולל השאלון אשר מילאת בהוצל"פ.
  פנה למשרדי בטלפון 04-8660110 ותאם פגישה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.