דיווח הכנסה לאחר פיטורים בזמן פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אריאל

  נשלח ע"יאריאל 09:36, 23 בספטמבר 2014

  שלום אני עבדתי כשכיר במשך שלוש שנים ופוטרתי מעבודתי לפני כן הוכרזתי כפושט רגל ואני מגיש דוחות דו חודשיים כרגע אני מקבל דמיי אבטלה כ 6000 שח ויש גם את דמי הפיצויים כ 30000 שח סה"כ איך אני מחלק את זה להכנסות חודשיות במידה ואין לי תאריך חזרה לעבודה באופק נ.ב אישתי כרגע בחופשת לידה דמי הלידה מחושבים לפי 100 ימים וכך אני מחלק אשמח לתשובה בהקדם ותודה מראש

  השב
 • 22:47, 23 בספטמבר 2014

  אריאל שלומות, כעיקרון דמי הפיצויים אמורים לעבור לקופת הכונ"ר. אני מייעץ לך לפנות לנאמן בתיק הפש"ר שלך וליידע אותו בדבר פיטוריך. כיוון שיוכלו לראות בהעלמת הפרט הנ"ל כהברחת נכסים.
  כמו כן תגיש בקשה בכתב לביהמ"ש הדן בתיק הפש"ר ותבקש כי חלק מדמי הפיצויים יתקבל לידיך.
  בנוסף, ומאחר ואמרת כי הוכרזת לפני שלוש שנים, אני מייעץ לך לפנות לעו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, על מנת לבדוק אפשרות לפיה תוכל לסיים את ההליך בו אתה נתון בהפטר.
  אשמח להוסיף פרטים בדבר הבקשה אם תפנה אלי ואוכל לקבל פרטים על התיק שלך.
  בהצלחה ושנה טובה.

  תגובה
 • 10:53, 25 בספטמבר 2014

  לפני כ שנתיים הוכרזתי פושט רגל , הגשתי בקשה להפטר והנושא בדיון בבית המשפט. עבדתי במשרה חלקית במשך כ שנתיים וחצי ובדוחות שהגשתי לכונס הצהרתי חודש אחר חודש שההפרש בין הכנסותיי ( כ 2700 ₪ ) להוצאותי כ (5500 ₪ ) היו מתרומות מאנשים שונים. לאחר כ שנתיים וחצי של עבודה הודיעו לי שבעוד כ שלושה שבעות אני יפוטר ( קיבלתי מכתב פיטורים ). הערכה גסה אני אמור לקבל פיצויי פיטורים סכום של כ 6000 ₪ עו"ד שמייצג אותי טוען שמותר לי לקבל את כספי פיצויי הפיטורים אשר שישמשו אותי לתשלום שכר הדירה לכחודשיים. עקב עצה שגויה שהוא פעם אחת נתן לי אני כבר לא בטוח ביעוץ שלו , ולכן אני פונה אלייך בשאלה האם אני יכול לקבל את כספי הפיצויים ולעשות בהם שימוש כגון לתשלום שכר הדירה ? אודה על תשובת בהקדם היות שכספי הפיצויים אמורים להתקבל בעוד כ חודש מהיום .
  שנה טוב

  תגובה
 • 10:59, 25 בספטמבר 2014

  עלי להוסיף שמיד אם קבלת מכתב הפיטורים שלחתי הודעה על כך לכונס הרישמי

  תגובה
 • 18:58, 25 בספטמבר 2014

  פנה לבעל התפקיד שלך, המנהל המיוחד ו/או הנאמן.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.